Dış Cephe Seramik Kaplama | Sienka Küpeşte

Dış cepheye günümüz mimarısı ile çeşitli renk ve doku şeçenekleriyle binanızı dış etkenlerden koruyan Dış cephe Seramik Kaplamasına Sienka Küpeşte’den inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

{tp}
 • Anasayfa
 • DIŞ CEPHE SERAMİK KAPLAMA
 • Sienka Küpeşte olarak; dış cephe seramik kaplama hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

  Dış Cephe Seramik kaplama sistemleri, enerji verimliliği şartlarına elverişlidir. Sistem alt yapısında kullanılan yalıtım tabakaları ve diğer sistemlerde bulunmayan iç hava boşluğu ile enerji kullanımı kontrol altındadır.

  Teknik seramik arkasına kullanılan yalıtım katmanları ile enerji verimlilik sertifikasına uygundur. Cephe kaplamanın altına ilave olarak mantolama yapılabildiği gibi önceden mantolama yapılmış binaların üzerine de kaplama yapılabilmektedir.

  Dış Cephe Seramik Kaplama sistemleri, mimaride kullanılan; cam, kompozit, ahşap gibi yapı malzemeleri ile beraber mükemmel bir şekilde uygulanabilir. Sistem altyapısı tüm yüzeylerde ve diğer cephe giydirme sistemleriyle kullanılmaya uygundur. Dış Cephe Seramik kaplama sistemleri, yüksek esneme payına sahip olduğu için deprem anında güvenlidir. Aynı metrekarede doğal taşa göre % 300’e varan oranda hafiftir.

  Deprem anında yatay yüklerin oluşturduğu deformasyona; bileşenlerin birleşim şekli ve derz uygulamasıyla önemli bir noktaya kadar dayanıklıdır. Seramik cephe sistemleri, büyük ebatlı teknik seramikler sayesinde daha kısa sürede daha geniş bir alanın kaplanmasına olanak sağlar. Hızlı uygulama teslim süresini kısaltırken, maliyeti düşürür. Bina yapısından bağımsız ve kendi altyapısı ile kurgulandığı için diğer giydirme cephe sistemlerine göre daha hızlı uygulanır.

  Seramik cephe sistemleri, uzun ömürlüdür. Nesiller boyunca güzelliğini ilk günkü gibi korur.  Seramik cephe sistemleri, çok işlevlidir. Binaya 35 cm’ye kadar açıklıkla uygulanabilir. Bu açıklık içinden yalıtım, tesisat, havalandırma sistemleri geçirilebilir. Tadilat gerektiğinde bir ya da birkaç teknik seramik çıkarılarak tadilatı yaptıktan sonra teknik seramikler tekrar yerine takılabilir. Ayrıca binaya 3 boyutlu görünüm sağlayacak özel işlemler, sütunlar, pencere pervazları uygulanmasına imkân sağlar.

  Sienka Küpeşte olarak; sizler için her zaman çözüm odaklı işler yapmayı prensip edinmiş firmamız ve alanında uzman ekibimiz ile hizmetinize hazırız. 

  Ürün Talep Formu
  • Ad Soyad :
  • Telefon :
  • E-Posta :
  • Mesaj :

  Sienka Küpeşte