Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi | Sienka Küpeşte

en çok tercih edilen modellerimizden biri olmakla birlikte binanıza veya firmanıza zengin cephe görünmü sağlayacak Kapaklı Giydirme Cephe Sistemlerimizi Sienka Küpeşte’den inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

{tp}
 • Anasayfa
 • KAPAKLI GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ
 • Sienka Küpeşte olarak; kapaklı giydirme cephe sistemi hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

  Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi, dış yüzeylerde cam birleşimleri arasında 0,5 cm ya da daha geniş alüminyum profillerin kullanılması ile oluşturulan cephe giydirme sistemidir.

  Düşey taşıyıcı ve yatay taşıyıcı profillerin gerekli kesim, delik, kanal vb. işlemleri tamamlanır. Giydirme yapılacak yapının kat döşemelerine, alından bağlanan ayarlı ankrajlara düşey taşıyıcı alüminyum profiller asılır. Giydirilecek cepheye sırayla asılan düşey taşıyıcılar arasına yatay taşıyıcı profiller bağlanarak, giydirme cepheyi oluşturacak ızgara sistemi hazırlanmış olur.

  Izgara sistemi oluşturulmuş giydirme cephe sistemine, dışarıdan taşıyıcı profillere camların veya boşluğu örtecek malzemenin konulmasından sonra camı tutan baskı kapakları düşey ve yatay profillere vidalanarak bağlanır ve kapatma kapakları takılarak uygulama tamamlanır. 

  İsteğe göre, çok farklı formlarda projelendirilebilir. Camlar, yatay ve düşey akslarda dışarıdan mekanik olarak baskı çıtaları ile tutturulur. Sistemin hava ve su sızdırmazlığı, içeride ve dışarıda kullanılan EPDM fitiller ile sağlanır. Kapaklı cephe sistemi, istenirse yarı kapaklı yarı silikon cephe formuna getirilebilir.

  Dışta kullanılan yatay ya da düşey eksendeki kapak profilleri, isteğe göre iptal edilerek bu profillerin yerine fuga boşluklarına silikon dolgusu yapılır. Böylelikle, dışarıdan bakıldığında cephe yüzeyinde düşeyde ya da yatayda istenilen yarı silikon yarı kapaklı form elde edilebilir. Sistemde dışarıdan bakıldığında belli olmayan kanatlar da kullanılabilir. Sistem, ilave elemanlar ile ısı yalıtımlı hale dönüştürülebilir.

  Sienka Küpeşte olarak; sizler için her zaman çözüm odaklı işler yapmayı prensip edinmiş firmamız ve alanında uzman ekibimiz ile hizmetinize hazırız. 

  Ürün Talep Formu
  • Ad Soyad :
  • Telefon :
  • E-Posta :
  • Mesaj :

  Sienka Küpeşte