Kompakt Dış Cephe Kaplaması | Sienka Küpeşte

Binanıza Estetik bir görünüm sağlamakla birlikte rahatlıkla temizlenebilen Kompakt Dış Cephe Kaplamasına Sienka Küpeşte’den inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

{tp}
 • Anasayfa
 • KOMPAKT DIŞ CEPHE KAPLAMASI
 • Sienka Küpeşte olarak; kompakt dış cephe kaplaması hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

  Kompakt kaplama, alüminyum profillerden yapılan, binanın dışına estetik bir görünüm kazandıran kompakt plakaların güvenli bir şekilde monte edilmesidir. Bir çok artısı olan kompakt kaplamanın en büyük artısı binanın nefes almasını sağlamasıdır. Bunun için havalandırmalı konstrüksiyon kullanılmalıdır.

  Kompakt kaplama, yağmur suyunun içeri girmesini engelleyen bir sistemdir. Farklı uygulamalar için birbirinden farklı çeşitlerde dış cepheye uygulama yapmak mümkündür. Bu kaplamanın artılarından biri de üretiminde düşük alüminyum tüketimidir. Oldukça hızlı ve kolay montaj ile de bekleme süresini en aza indirir.

  Farklı renk seçenekleri ve farklı desenlerde üretim mümkündür. Şık görünüm ve sağlık için kompakt kaplama tercih edilmektedir.

  Günümüz mimarisinde çok önemli yer kaplayan cephe kaplama türlerinin başında gelen kompakt kaplama cephe kaplamasistemi kendi içinde farklı farklı sistemler içeren fakat dışarıdan bakan için bir bütünlük sağlayan, gözleri yormayan ve oldukça şık bir görünüm katan cephe kaplama sistemlerinin başında gelmektedir. Bu sistem sayesinde firmalar oldukça büyük oranda şık bir görünüme sahip binalara kavuşmaktadır. Ahşap görünümü sayesinde ve dayanıklı olması sebebiyle çoğu insan tarafından kaplama alanında ilk tercih sebeplerinden olması tesadüf değildir. Kullanım için uygulandığı yerde uzun süreler boyunca ilk günkü canlılığını koruyan ve aşınmayan yöntem olan kompakt cephe kaplama sayesinde modern çizgilere kavuşan çok sayıda bina bulunmaktadır. Özellikle yeni yapıların çoğunda kullanılan kompakt laminat kaplama sayesinde yapıların değeri de oldukça büyük oranda artmaktadır.

  Isıya ve basınca dayanıklı, ayrıca dış etkenlerden oluşan aşınmalara karşı büyük oranda dayanıklı ürünlerden oluşan kaplama yöntemi sayesinde hem modern bir çizgiye kavuşan yapıların yanında, emniyetli olması ve dışarıdan bakan için harika bir bütünlük sağlaması nedeniyle modern mimarinin en çok tercih ettiği kaplama türlerinin başında gelmektedir ve uzun sürelerdir de bu liderliğini hiçbir yönteme kaptıracak gibi durmamaktadır.

  Sienka Küpeşte olarak; sizler için her zaman çözüm odaklı işler yapmayı prensip edinmiş firmamız ve alanında uzman ekibimiz ile hizmetinize hazırız. 

  Ürün Talep Formu
  • Ad Soyad :
  • Telefon :
  • E-Posta :
  • Mesaj :

  Sienka Küpeşte