Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri | Sieanka Küpeşte

Düşeyde veya yatayda tercihe bağlı dekoratif kapak kullanma olanağı sağlayan Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemlerini Sienka Küpeşte’den inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

{tp}
 • Anasayfa
 • YARI KAPAKLI GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ
 • Sienka Küpeşte olarak; yarı kapaklı giydirme cephe sistemiz hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

  Yarı kapaklı giydirme cephe sistemi; düşeyde veya yatayda tercihe bağlı olarak düz, mekik, badem ve farklı kesitte profillerin kullanılmasıyla giydirme cepheye zenginlik kadar bir sistemdir. Yarı kapaklı giydirme cephe sisteminin profillerini üreten bir çok yerli yabancı firma vardır. Yarı kapaklı giydirme cephe sistemi; yatayda veya düşey baskı profili sonrası dekoratif kapak kullanma olanağı sağlayan bir sistemdir.

  Yarı kapaklı giydirme cephe sistemi; diğer cam cephe sistemlerinde olduğu gibi , Yataylarda genleşmeyi sağlayan yatay kayıt contaları ve yatay kayıt üzerinde boydan boya giden sızdırmazlığı sağlayan EPDM fitiller bulunmaktadır. Sienka Küpeşte olarak yarı kapaklı giydirme cephe sisteminde kullandığımız cam kalınlığı 6mm dc+12 hb +6mm temperli reflekte camdır.

  Yarı Kapaklı Cephe Sistemlerinin dış kabuğunda bulunan baskı ve kapak elemanları, projenin özelliğine göre düşeyde veya yatayda tercih edilmektedir. Farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan sistem, yapı dış görünümü itibariyle, sadece yatay (veya sadece düşey) kapaklardan (çizgilerden) oluşmaktadır.

  Yarı kapaklı giydirme cephe sisteminde cephe de kullanılacak camların kombinasyonu binanın kullanım amacı, cephesi, bulunduğu yerdeki hava ve iklim şartlarına uygun performans değerlerini taşıyan cam cinslerine ve projesinin tasarımına uygun cam rengine göre belirlenir.

  Giydirme cephe, projesinde belirtilen açıklıklarda ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankarajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir. Yarı kapaklı giydirme cephelerde açılır gizli kanat uygulaması yapılabilir. Bu uygulamada gizli kanat ve kasa profili, makas, gizli kanat kolu ve karşılığı montajı yapılarak açılır gizli kanat imalatı yapılır.

  Sienka Küpeşte olarak; sizler için her zaman çözüm odaklı işler yapmayı prensip edinmiş firmamız ve alanında uzman ekibimiz ile hizmetinize hazırız. 

  Ürün Talep Formu
  • Ad Soyad :
  • Telefon :
  • E-Posta :
  • Mesaj :

  Sienka Küpeşte